Тури в Болгарію ✈ Путівка на відпочинок в Болгарії

Тури в Болгарію

Тури в Болгарію2020-07-20T10:30:56+03:00

Болгарія одне з місць де люблять відпочивати наші туристи. Болгарія славиться своїми золотими піщаними пляжами. В основному на курортах Болгарії пляжі безкоштовні і громадські і іноді Вам потрібно буде заплатити за оренду шезлонга і парасольки. Протяжність пляжів близько 130 км, але при цьому є поділ на північне узбережжя:

– Варна 
– Албена
– Золоті піски,
– Святий Костянтин,
– Олена.

До південного узбережжя відносяться такі курорти як:
 – Сонячний берег,
 – Бургас,
 – Созополь,
 – Несебр. 

Якщо ви плануєте відпочинок з дітьми, то кращого курорту Вам не знайти – зручний захід у моря є практично скрізь. Якщо плануєте більш активний відпочинок, тоді рекомендуємо зупинитися на курортах Сонячний берег або Золоті Піски – курорти підійдуть як для сімейного, так і для молодіжного відпочинку. Ну а якщо не плануєте тусити всю ніч, тоді зверніть увагу на Созополь, романтичний Несебр або Албена. У нас для Вас є багато гарячих пропозицій. Наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур в Болгарію, за найкращими цінами, і повірте, Ви приїдете до нас ще раз.

Тури в Болгарію

Про Болгарію можна багато говорити, про її унікальну історію, кухні, готелі, прекрасних пляжах, але повірте, все це потрібно і можна побачити! Варто лише приїхати або зателефонувати до нас в офіс. І наші менеджери з Болгарії зможуть Вам підібрати саме кращу пропозицію. Чи ви може підібрати, щось самостійно на нашому сайті. У нас багато для вас різних пропозицій і не тільки в Болгарії.

До речі, наш офіс знаходиться по дорозі в аеропорт, «-Збіг?» запитаєте Ви.

Столиця Болгарії

Столиця Болгарії Софія, місто-казка, місто-мрія! Софія –найбільше місто Болгарії, населення – близько півтора мільйона. Софія зацікавить туристів з пізнавально-культурної точки зору. Софія складається з великої кількості пам’яток і культурно-історичних об’єктів. Історія Софії дуже цікава, що тільки не переживав місто, опинявся в полоні варварів, його захоплювали османи і багато іншого. Якщо Вас зацікавила історія Софії! Телефонуйте, приходьте до нас і ми організуємо для Вас будь-яку екскурсію. У нас для Вас є багато гарячих пропозицій. Наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур в Болгарію, за найкращими цінами, і повірте, Ви приїдете до нас ще раз.

Гарячі тури в Болгарію

Гарячі тури в Болгарію завжди на піку популярності у туристів, з різним бюджетом і достатком. На нашому сайті ви завжди знайдете багато гарячих пропозицій у будь-який куточок Болгарії. У Болгарії все передбачено для ідеального відпочинку, вони дуже стараються, щоб Вам захотілося повернуться в Болгарію. Якщо ви плануєте провести свій відпочинок у Болгарії, горящі путівки – це те, що потрібно. Придбання такого туру заощадить Вам не малу суму. 

Найпоширеніші запитання

Чи потрібна віза в Болгарію?2020-07-08T16:21:15+03:00

При наявності біометричного паспорта віза не потрібна.

Як вибрати готель в Болгарії?2020-07-04T14:54:22+03:00

Щоб ваш відпочинок пройшов добре, потрібно дуже серйозно підійти до вибору готелю. Рекомендуємо при виборі готелю звернути увагу на: загальну територію готелю, номерний фонд, наскільки близько до готелю розташований пляж, якість обслуговування, номерний фонд. Щоб полегшити собі завдання, Вам потрібно лише подзвонити нам, і ми з величезним задоволенням підберемо все найкраще для вас.

Ціни на тури в Болгарію по місяцях2020-07-08T16:23:14+03:00

Друзі, ціни на тури в Болгарію дуже різні. Навесні від 100 eur. Влітку ціни будуть найвищі, для того щоб поніжитися під сонечком Болгарії, вам потрібно буде заплатити від 250 eur і вище. Більш детальну інформацію Ви зможете подивитися на нашому сайті або зателефонувати нам, і наші менеджери допоможуть Вам вибрати найкращу ціну для незабутнього відпочинку.

Яке харчування в готелях Болгарії?

У готелях Болгарії різна система харчування: ВВ (сніданки), НВ (сніданок, вечеря), FB (сніданок, обід, вечеря), ALL (все включено). 

Як вибрати тур в Болгарію?2020-07-04T14:52:26+03:00

Найголовніше правильно вибрати регіон. Всі курорти дуже різні і в кожного є свої особливості і свої правила, і звичайно ж цінова політика теж дуже відрізняється. Ви можете скористатися нашою системою пошуку туру або приїхати до нас в офіс, і наші менеджери підберуть найкращий і незабутній для Вас відпочинок.

Погода в Болгарії по місяцях2020-07-20T11:51:28+03:00
Сезон Вдень Вночі Море
Січень +6 0 +7
Лютий +7 0 +6
Березень +10 +2 +6
Квітень +16 +7 +9
Може +21 +12 +16
Червень +25 +16 +21
Липень +27 +18 +24
Серпень +27 +17 +25
Вересень +24 +14 +23
Жовтень +18 +13 +18
Листопад +13 +5 +13
Грудень +8 +2 +9

 

Когда дешевле ехать в Болгарию?2020-07-08T16:27:19+03:00

Болгария одна из самых популярных стран для пляжного отдыха. Для того чтобы решить, когда дешевле всего лететь в Болгарию, нужно сначала разобраться, когда пик сезона – именно в этот период лететь будет дороже всего. Пик в Болгарии приходится с июня по август. Если хотите лететь дешевле и планируете заранее свой бюджет, рекомендуем рассмотреть варианты путевок в конце мая –начало апреле, или же конец сентября месяца. Цены в этот сезон низкие, но и море не холодное, а значит Вы можете сэкономить и круто отдохнуть.