Єгипет в жовтні

Єгипет – країна пісків. Так що днем ​​стає жарко, а вночі холодно. Незважаючи на близькість до річки Ніл, тут завжди високі температури. Жовтень – час в Єгипті, коли температура починає знижуватися, спека не така жахлива, як влітку.
Жовтень – хороший час для планування поїздки в Єгипет, це пік туристичного сезону.
Також важливо не забувати про те що на початку жовтня в Єгипті свято Рамадан.
Відвідування Єгипту в священний місяць Рамадан має як переваги, так і недоліки. Між іншим, в цьому році Рамадан починається приблизно 5 жовтня (це залежить від місяця) і закінчується приблизно 3 листопада.

Чи варто їхати до Єгипту в жовтні?

Як і весна, восени нижчі температури і доступні ціни. Іноді спека може тривати до жовтня, але ви вже не зустрінете натовпу туристів, що робить це прекрасним часом для відвідування популярних пам’яток. Якщо ви фанат пляжного відпочинку, це ідеальний сезон для цього, оскільки Червоне море все ще тепле але вже і малолюдне.

Відгуки про Єгипті в жовтні:
Недоліки відвідування Єгипту під час Рамадана:

Більш короткі години відвідування туристичних об’єктів – більшість з них закривається на 16.00, щоб у людей був час повернутися додому.

Багато магазинів теж закриються рано; У більших є встановлений графік Рамадана, і вони можуть закриватися на термін до 2 годин, у той час як невеликі місцеві магазини зазвичай беруть перерву на 30 хвилин або близько того, щоб повечеряти.

Деякі місцеві ресторани будуть закриті в денний час посту, але відкриваються раннім вечором. Інші, наприклад ресторани швидкого харчування в туристичних районах, можуть залишатися відкритими в звичайному режимі.

Хоча від іноземних туристів не очікується дотримання посту, ми рекомендуємо відвідувачам проявляти повагу до культури місцевих жителів, не їсти, пити і курити в громадських місцях. Під цим ми не маємо на увазі, що ви не повинні носити з собою пляшку води, швидше про те, щоб не ходити по вулицях з бургером з фастфуду.

Також в священний місяць ви не побачите танцівниць живота!

Плюси відвідування Єгипту під час Рамадана:

з культурної точки зору, це дуже цікавий час для поїздки в Єгипет.

Це, безумовно, самий тихий і спокійний період, який ви коли-небудь знайдете в Єгипті! Уявіть собі, що мільйони людей одночасно займаються одним і тим же ділом, об’єднані своїми віруваннями і традиціями.

І якщо вам пощастило бути запрошеним в єгипетський будинок, щоб перервати пост, це особлива можливість, яку ви не повинні випустити!

Зазвичай перші кілька днів Рамадану відведені для сімейних зустрічей, після цього люди, як правило, відкривають свої будинки для друзів і гостей, і тому це дуже гарний час для спілкування.

Вечори особливі, святкові, після першої (тихою) тижні Рамадану люди більше занурюються в атмосферу вечірок і стають практично нічними!

Багато з великих ресторанів і готелів встановлюють спеціальні намети для Рамадана, де розваги триває всю ніч, до того моменту, коли люди повинні прийняти останній обід (званий «сухур») перед тим, як пост знову почнеться на світанку.

Навіть самі вулиці більш святкові: магазини і підприємства прикрашені стрічками і яскравими традиційними ліхтарями Рамадана, які називаються «фавані», зроблені вручну з олова і кольорового скла. Ця традиція налічує близько 1000 років, коли такі ліхтарі використовувалися для освітлення процесії, яка йшла подивитися на Місяць і оголосити початок і кінець кожного дня поста. У 15 столітті губернатор Каїра наказав всім поставити такий ліхтар перед своїм будинком – традиція, яка триває і сьогодні.

Єгипет. Погода в жовтні

Будучи частиною Північної Африки, в Єгипті спекотна погода і майже не буває дощів в жовтні. Влітку сонце може бути досить палючим, тому жовтень – відмінний час для відпочинку в Єгипті, ймовірність згоріти або отримати сонячний удар набагато менше ніж в сонячні місяці.

Велика частина території Єгипту – пустеля, тому протягом усього року стоїть спекотна і суха погода. На південь від Каїра майже не буває дощів.

Єдиний регіон, де дійсно багато дощів, – це узбережжя Середземного моря. Синайський півострів, де ви знайдете популярний курорт Шарм-ель-Шейх, в основному посушливий через Атлаських гір. У таких місцях, як Шарм і Хургада, буде не дуже жарко завдяки бризу і північно-західним вітрам, які роблять узбережжі більш комфортним, ніж внутрішні райони, такі як Каїр і Луксор.

Середня температура в Шарм-ель-Шейху в жовтні становить 31 ° C, тому ви можете розраховувати на прийняття сонячних ванн. Вам не потрібно буде брати з собою багато теплого одягу, так як вечорами буде досить тепло. При 27ºC море тепле і вабить, а вологість помірна і коливається від 30% до 60%. Середня кількість опадів всього 2 мм.

У жовтні 11 годин світлового дня. Оскільки рівні УФ-випромінювання також дуже високі, вам слід проявляти обережність, звичайно ризики отримання сонячного удару нижче але не мінімальні. Гуляючи багато часу на сонці, пийте багато води і використовуйте сонцезахисний крем.

Єгипет в жовтні Ціни

Дізнатися вартість путівки в Єгипет ви можете на сторінці підбору туру

Чим зайнятися в Єгипті в жовтні

Дайвінг та сноркелинг в Єгипті

Жовтень – хороший час, щоб зануритися у води Червоного моря. У жовтні може бути не так жарко, як влітку, але це безперечно прекрасний час, щоб зайнятися такими водними видами спорту, як сноркелинг і підводне плавання з аквалангом. Досліджуйте підводні скарби Червоного моря, занурившись глибоко в океан. Знову ж таки, це не пік сезону. Таким чином, ви можете отримати більш вигідну ціну.

Сафарі в пустелі.

Немає кращого часу для дослідження західної пустелі, ніж жовтень. Літо – це коли жарко. Так що вам обов’язково варто уникати відвідування пустелі в Єгипті. Взимку температура вночі опускається нижче нуля градусів. Отже, жовтнева погода – хороше поєднання для планування сафарі по пустелі.

Свято сонця в Абу-Сімбел

Храм Абу-Симбела – найпопулярніша визначна пам’ятка в Єгипті, яка щороку приваблює тисячі туристів. Храм висічений в скелі з пісковика, розташованому на березі річки Ніл. Ви побачите 65-футову статую короля Рамзеса, що сидить за межами храму. Особливістю цього храму є те, що він залишається в темряві протягом усього року, за винятком двох випадків в лютому і жовтні. Тому обов’язково відвідайте храм.