Тури до Єгипту - Гарячий тур у Египет? Купити дешевий тур до Єгипту

Єгипет

Єгипет2020-07-17T10:59:49+03:00

Єгипет – перлина сходу. Іноді перші подорожі за кордон в Українця стає поїздка в Єгипет. У цій країні можна купатися і засмагати цілий рік в самому красивому Червоному морі, поплавати і постежити за підводним світом.

В Єгипті користуються попитом два курорту Хургада і Шарм ель Шейх.

Хургада – чудовий курорт, рекомендуємо курорт для сімейного відпочинку з дітьми. Історичні місця, які ми рекомендуємо неодмінно відвідати Каїр, Карнака і Люксор, зручніше всього відвідати ці місця перебуваючи в Хургаді. Пляжі тут піщані і що саме пособі дуже зручно якщо ви летите в Хургаду разом з дітьми. Але не можу не розповісти про такий курорт як Шарм-ель-Шейх. Все узбережжя курорту забудовано шикарними, сучасними готелями, кращих готельних мереж світу. В Шарм ель Шейху самий красивий кораловий риф, з тисячами різноманітних риб, спостерігати за цією красою може кожен, потрібно лише купити путівку в туристичному Агентстві Пілігрим і все це побачити своїми очима. Друзі, це видовище невимовної краси. 

Тури до Єгипту

Друзі, що стосується турів до Єгипту – це відмінний варіант відпустки на ваш будь-який смак і звичайно ж, на будь-який бюджет. ТА ПІЛІГРИМ організують для Вас відпустку вашої мрії і повірте, ціна на тури вас здивуює. Сонце, море, безліч всіляких екскурсійних програм, веселі дискотеки, різноманітне харчування, класні аніматори і все це приваблює щорічно в Єгипет мільйони туристів. 

Столиця Єгипту

Каїр –найбільше місто Африки і столиця Єгипту. Населення в Каїрі понад 17 мільйонів осіб. Вже точно Каїр місто контрастів-поєднання сучасного стилю і давніх традицій. Базари в Каїрі — неймовірні, на цьому базарі можна купити все: речі, всілякі рідкісні спеції, коштовності ручної роботи, столові прилади і дуже красиві речі ручної роботи. Каїр вабить багатьох туристів зі всього світу, і щорічно Каїр відвідують багато любителів активного відпочинку і яскравих вражень. Якщо ви вже готові летіти в Єгипет, дзвони в агентство ПІЛІГРИМ, у нас для тебя багато гарячих пропозицій з хорошими цінами.

Гарячі тури в Єгипет

Ми всі дуже любимо відпочивати в дорогих готелях за дешевою ціною. Іноді, найкращі готелі пропонуються за ціною набагато нижчою, ніж зазвичай вони стоять. Друзі, такі пропозиції зазвичай бувають поза сезон. Якщо ви готові і хочете відпочити в такій країні, як Єгипет, тоді Вам не варто переплачувати. Потрібно лише звернутися за путівкою в агентство ПІЛІГРИМ за кілька днів до вильоту. 

Найпоширеніші запитання

Чи потрібна віза в Єгипет?2020-07-16T08:28:39+03:00

 Якщо ви плануєте відпочинок в Хургаді, тоді вам потрібна віза, і вона робиться  по прильоту в аеропорту і коштує 25 $ c паспорта.  Ну якщо ви плануєте відпочинок в Шар-ель Шейх – віза не потрібна.

Як вибрати готель в Єгипті?2020-07-16T08:29:16+03:00

 Щоб вибрати готель в Єгипті, важливо розуміти з якою метою Ви їдете відпочивати?  Який від відпочинку Вас цікавить? Деякі туристи люблять прогулянки по величезній території готелю, а інших навпаки приваблюють більш компактні готелі.  Чи важливий для Вас перелік послуг готелю, спа центру, анімація і т.д.  ?  Менеджери агентства Пілігрим підберуть для Вас готель виходячи з мети Вашої поїздки і всіх побажань щодо відпочинку.

Яке харчування в готелях Єгипту?2020-07-17T13:46:14+03:00

Al – харчування по системі “шведський стіл” включає в себе: сніданок, обід, вечеря, закуски протягом дня, сервіс алкогольних і безалкогольних напоїв місцевого виробництва, а також додаткові послуги надаються готелі.
UAl – це розширена концепція Al, з великим переліком
додаткових послуг, що надаються готелем, широким вибором страв,
десертів, морозива, а також сервіс алкогольних і безалкогольних
напоїв, не тільки місцевого, але і імпортного виробництва.

Ціни на тури в Єгипет2020-07-16T08:30:09+03:00

На сайті туристичного агентства Пілігрим Ви завжди зможете ознайомитися з актуальними цінами на тури в Єгипет на цікаві для Вас дати.

Як вибрати тур в Єгипет?2020-07-16T08:30:29+03:00

Щоб вибрати готель в Єгипті, важливо розуміти, з якою метою Ви їдете відпочивати? Який від відпочинку Вас цікавить? Для бажаючих тихо і спокійно відпочити на березі моря зовсім не підійде готель, розташований в центрі міста біля нічного клубу і навпаки. Деякі туристи люблять прогулянки по величезній території готелю, а іншим навпаки більш приваблюють компактні готелі. Чи важливий для Вас перелік послуг готелю, спа центру і т. д.? Менеджери агентства Пілігрим підберуть для Вас готель виходячи з мети Вашої поїздки і всіх побажань щодо відпочинку.

Коли дешевше їхати в Єгипет?2020-07-16T08:30:55+03:00

Дешевше всього летіти в Єгипет з кінця листопада по березень, ціна буде істотно нижче. Або ж Ви можете придбати путівку в агентстві Пілігрим. Якщо хочете полетіти в Єгипет за суперпривабливою ціною, будьте готові, що Ваш менеджер повідомить про такі тури за 2-3 дні до вильоту.