Острів Тасос часто називають «грецьким смарагдом». Самі греки часто приїжджають на вихідні відпочити на цьому острові. На південному сході розташована село Аліки, унікальність якої відзначена великою кількістю найдавніших пам’яток архітектури. Пляжі Аліки вважаються найчистішими у всій Греції, а море в цьому місці неймовірно кристально-прозоре. Завдяки цьому сюди відправляються туристи для занять сноркелінгом і дайвінгом, в воді можна насолодитися неймовірним підводним світом і досліджувати затонулі кораблі. На півдні острова не так давно виявили затонуле місто, досвідченим дайверам буде цікаво тут побувати.

Весь острів легко обстежити на машині. Руїни, мальовничі пейзажі, історично значимі місця будуть зустрічатися Вам просто всюди. Обов’язково поїдьте в місто Ліменарія, тут розташований легендарний Акрополь, храм Афіни і античний театр.

Пляж Ліменарія – Макрьяммос просто потопає в зелені і нагороджений Блакитним прапором. На пляж Пефкарі відправляються для занять водними видами спорту і для насолоди особливим сосновим повітрям. А найбільш популярний пляж Тріпіті, оточений печерами і скелями, обладнаний всім необхідним для відмінного пляжного відпочинку.